• English
 • Deutsch
 • Suomi
 • Svenska
 • Uudised

  Digitoetus

  Hissmekano Estonia OÜ on saanud EAS käest ettevõtete digipöörde toetust.Projekti on rahastanud Euroopa Liit – NextGeneration EU.Toetuse summa 146218,5 EUR. Projekti lühikirjeldus:Inimsekkumise vähendamiseks ja tootmise efektiivsuse suurendamiseks ning kõrgema lisandväärtusega toodangu valmistamiseks plaanib ettevõte võtta kasutusele 5 teljelise CNC freespingi koos “built in” tööstusliku toorikute

  Loe edasi »

  Digitoetus

  Hissmekano Estonia OÜ on saanud EAS digitoetuse, eesmärgiga:Digitaalsete tehnoloogiate, robotite ja automatiseerimise kasutamisele töötlevas tööstuses ning mäetööstuses. Projekt RE.5.02.21-0033 (EU53582).

  Loe edasi »

  HME areng

  Hissmekano Estonia OÜ on saanud EAS käest digidiagnostika toetust.Digidiagnostika projekti eesmärgiks on ettevõtte digitaliseerimisele ja automatiseerimisele hinnangu andmine ja sellega seotud arengukohtade kaardistamine ning konkreetsete lahenduste välja pakkumine, mille tulemusena tõuseb ettevõtja teadlikkus digitaliseerimise ja automatiseerimise mõjudest ettevõtja majandusnäitajatele.

  Loe edasi »

  HME areng

  HME areng01.12.2018 HME otsustas sertifitseerida oma tootmise vastavalt keskonnajuhtimisüsteemile ISO14001 Eesmärgiga keskkonnasäästliku käitumise parendamiseks HME sees ja teadmiseks sidusrühmadele, et mõtleme ja oleme oma äritegevuses pühendunud jätkusuutlikkuse tagamisele, tegevuse vastavusele keskkonda puudutavatele õigusaktidele.

  Loe edasi »

  Investeering

  Majja saabus investeeritud CNC-treikeskus DGM-Mori, koos 3-meetrise etteandjaga. Hetkel toimuvad seadmete paigaldusprotsessid.

  Loe edasi »

  Investeering

  Oleme teostanud investeeringu Matrix – automaatselt toimivasse tööriistakappi. Seade võimaldab kontrollida tööriistakulu, siduda kulud projektidega ja tagada automaatselt ohutusladu tööriistadele.

  Loe edasi »

  Investeering

  Oleme otsustanud investeerida uude Y-teljega CNC-treikeskusesse DMG-Mori ning lisainvesteeringuna uusimasse latietteandjasse, millel on automaatselt kohanduvad tugipuksid, vastavalt materjali diameetrile.

  Loe edasi »

  HME areng

  HME tähistab oma 10.a. juubelit. Täname kõiki koostööpartnereid, siit saab ainult julgelt edasi liikuda!

  Loe edasi »

  HME areng

  Oleme ületanud järgmise maagilise käibenumbri piiri, milleks HME´le on 2miljonit eurot. Täname kõiki tänaseid kliente ja tarnijaid meeldiva koostöö eest!

  Loe edasi »

  Juhtimine

  Oleme investeerinud uude tootmistarkvarasse – ERP süsteem Monitor. Alustame kohese juurutamisega. ERP süsteem tagab täieliku kontrolli tootmises, alates klientide päringutest, tootmise juhtimisest kuni saadetisest kliendile.

  Loe edasi »

  Kontakt

  Hissmekano Estonia OÜ
  Paneeli 2B, Tallinn 11415 Estonia
  Reg.nr. 11396053
  VAT nr. EE101155715